free amp templates
Mobirise
MobiriseWysokiej klasy urządzenie z wbudowanym wzmacniaczem oraz bezprzewodowym tunerem DVB-T WiFi TV. Przystosowane jest do odbioru sygnału analogowego i cyfrowego DVB-T oraz DVB-T2 ,programów TV i FM oraz DAB+ w zakresach 88 – 108 MHz, 174 – 230 MHz, 470 – 862 MHz.

Mobirise

TERMINAL DIGITAL TV

UNIKALNY TUNER DVB-T / DVB-T2 Z BEZPRZEWODOWYM POŁĄCZENIEM DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Dookólna charakterystyka kierunkowa, jaka wyróżnia tę antenę sprawia, że nie ma konieczności kierowania jej w stronę nadajnika co jest sporym udogodnieniem. Za pomocą anteny BALTNET DVB-T2 bardzo łatwo przekształcisz swoje przenośne urządzenie końcowe (smartfon, tablet lub laptop) w Odbiornik Telewizyjny. Antena posiada wbudowany moduł WiFi, który przesyła strumieniowo otrzymane sygnały bezpośrednio do urządzenia końcowego, bez łączenia się z inną siecią – połączenie internetowe nie jest konieczne do odtwarzania sygnału telewizyjnego. Aby korzystać z bezprzewodowej transmisji sygnału TV należy wybrać i zainstalować na urządzeniu końcowym jedną z kilku bezpłatnych, polskojęzycznych aplikacji dla urządzeń z systemem iOS (iPad, iPhone), Android, Windows oraz OS X, dostępnych na Google Play Store oraz w App Store ( Everywhere TV, Digiporty TV, Air DTV WiFi, Siano TV i wiele innych ). Tuner umożliwia odbiór programów DVB-T, nagrywanie,zatrzymywanie (Time Shift). Obsługuje kodowanie MPEG-4 oraz EAC3. Możliwy równoczesny odbiór (WiFi) na jednym urządzeniu mobilnym niezależnie od odbiornika TV. Antena w całości wykonana jest z żywic i żelkotów poliestrowych renomowanych i cenionych na całym świecie producentów ( Reichhold i Italbeit ) używanych do budowy jachtów. Produkt przewidziany, jest do eksploatacji na wodach słodkich oraz słonych. Cechuje go wysoka wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz działanie UV. Łatwa w utrzymaniu czystości antena nie zmienia swojego pierwotnego koloru z czasem użytkowania ( nie żółknie i nie blaknie ). W standardzie produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Na indywidualne zamówienie możliwe jest wykonanie anteny w wybranym kolorze z palety RAL. Antena jest wyrobem europejskim, wykonywanym ręcznie (manufaktura) z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, został opracowany innowacyjny system montażu, pozwalający na szybki demontaż anteny np. na czas transportu łodzi lub podczas przechodzenia pod przęsłami niskich mostów.

TUNER DVB-T2 z WiFi TV

- odbiór i nagrywanie telewizji na wszystkich urządzeniach z systemem android oraz iOS
- odbiór kanałów HDTV
- ogólnodostępne oprogramowanie
- EPG ( Electronic Program Guide ) elektroniczny przewodnik po kanałach
- tworzenie list ulubionych kanałów
- odbiór programów bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej
- współpracuje z tabletami i smartfonami przez połączenie bezprzewodowe WiFi
- obsługa przez darmową polskojęzyczną aplikację z Google Play Store oraz App Store
- wyświetlanie przewodnika cyfrowego EPG (jeżeli nadawany)
- TimeShift i nagrywanie programów na urządzeniu aktualnie używanym
- automatyczne wyszukiwanie kanałów
- częstotliwość odbioru : VHF 174 - 230 MHz, UHF 470 - 862 MHz
- obsługa EAC3 i MPEG4
- Full HD: urządzenie obsługuje HDTV do rozdzielczości 1080i/p
- Odbiór HD DVB-T: umożliwia odbiór naziemnych programów cyfrowych w HD (High Definition) - - - zgodnie ze standardem H.265/HEVC.
- PVR Ready: funkcja zapisu w pamięci urządzenia mobilnego za pośrednictwem aplikacji
- Time Shift: telewizja przesunięta w czasie umożliwia przesunięte w czasie oglądanie programów przy jednoczesnym odbiorze bieżących programów za pośrednictwem aplikacji
- WiFi Onboard: ( 802.11 B/G/N, 2.4GHz ) do obsługi nie jest potrzebne połączenie internetowe
- Możliwy równoczesny odbiór na jednym urządzeniu mobilnym niezależnie od odbiornika TV

ZESTAW ZAWIERA:

morski terminal DVB-T2
stalowy uchwyt mocujący
włącznik dotykowy
przewód zasilający (8m)
dedykowany klucz

Mobirise

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

zysk: 20 – 36dB
oporność na wyjściu: 75 Ohm
obsługiwane częstotliwości: 88 – 108 MHz, 174 – 230 MHz, 470 – 862 MHz
kierunkowość: 360 degrees
zasilanie: 12/24V 30mA DC
wymiary: 340mm x 420mm
waga: 3 kilogramy

Mobirise
Addres

BALTNET
Al. Jana Pawla II 11A
81-345 Gdynia, Poland

Kontakt

Email:
sales @ baltnet.pl


Firma

NIP:
5861122569