Mobirise
Mobirise
MobiriseMade in Germany - Wyprodukowane w Niemczech przez jednego z czołowych producentów systemów telekomunikacyjnych na świecie, specjalizującego się w szerokopasmowej transmisji danych w sieciach optycznych, kablowych i satelitarnych - DCT DELTA AG

TERMINAL LTE/4G

Z ZASIĘGIMEM DO 60 KM MOŻE BYĆ UWAŻANY ZA NAJLEPSZY TERMINAL LTE NA RYNKU

Nowy Terminal 4G / LTE wprowadza morską łączność z siecią Internet do nowego wymiaru. Mały, lekki i solidny przekaźnik pozwala na tanie połaczenie w miejscach do tej pory dostępnych tylko dla bardzo drogich połączeń satelitarnych. Zasięg aż do 70 kilometrów pozwala na korzystanie z sieci komórkowych w rejonach żeglugi przybrzeżnej, w oddalonych miejscach na lądzie i wszędzie tam gdzie połączenie musi być pewne i stabilne. 
Urządzenie jest zaprojektowane przez inżynierów pracujących dla branży kosmicznej i wyprodukowane w fabryce zlokalizowanej na południu Niemiec, która wytwarza najnowszej generacji profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne oparte na analogowych technologiach RF oraz najnowszych cyfrowych protokołach szerokopasmowej transmisji danych.

Niezawodny dostęp do sieci Internet na morzu
oraz w kluczowych lokalizacjach na lądzie

Mobirise

NA MORZU

Najlepsze rozwiązanie dla morskiej komunikacji przez Internet podczas żeglugi w zasięgu lądowych stacji GSM dla statków komercyjnych jak i jednostek sportowych.

Mobirise

NA LĄDZIE

Profesjonalne rozwiązanie dla agencji rządowych, sektora energetycznego, służb ratunkowych lub ochrony.  Niezastąpiony w oddalonych lokalizacjach.

Mobirise

MOBILNIE

Niezawodna łączność dla jednostek mobilnych potrzebujących stałego połączenia z sewerami internetowymi. Wojsko, służby ratunkowe, transport. 

Addres

BALTNET
Al. Jana Pawla II 11A
81-345 Gdynia, Poland

Kontakt

Email:
sales @ baltnet.pl


Firma

NIP:
5861122569

Make your own website with Mobirise