www.baltnet.pl

Barograf cyfrowy

1499,00 PLN

Mobirise

BAROGRAF STEAMROCK SB-42

Po kompasie barometr jest najważniejszym przyrządem nawigacyjnym na morzu. Jego rozwinięciem jest BAROGRAF pokazujący zmiany ciśnienia atmosferycznego w funkcji czasu. Cyfrowy barograf Steamrock SB-42 mierzy i rejestruje zmiany ciśnienia atmosferycznego
pokazując je na przejrzystym wykresie obejmującym okres 84 godzin. Urządzenie wyświetla również ikonę zmiany ciśnienia w ciągu trzech godzin Według wytycznych Światowej Organizacji Meteorologicznej (WMO). 
Ciśnienie atmosferyczne jest mierzone co 30 minut i zapisywane we wbudowanej pamięci. Wyniki są wyświetlane na czytelnym w słońcu wyświetlaczu  wykonanym w technologii e-papieru o bardzo wysokim kontraście. Steamrock SB-42 to samodzielne urządzenie, które nie wymaga aktualizacji oprogramowania, połączenia z Internetem ani zewnętrznego źródła zasilania. Działa na trzech bateriach AAA przez okres do jednego roku a poziom naładowania baterii jest wyświetlany za pomocą ikony i wartości liczbowej.
Barograf doskonale nadaje się do śledzenia tendencji ciśnienia atmosferycznego, dzięki czemu może służyć jako doskonała pomoc w nawigacji i jako instrument do obserwacji pogody, który pozwoli na szybkie wykrycie i odpowiednią reakcję na zbliżający się sztorm.
Urządzenie niezbędne a przynajmniej bardzo wskazane na każdej jednostce morskiej.

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

www.baltnet.pl

Addres

BALTNET
Al. Jana Pawla II 11A
81-345 Gdynia, Poland

Kontakt

Email:
sales @ baltnet.pl


Firma

NIP:
5861122569

Created with Mobirise - More